REKRUTACJA SZKÓŁ DO PROJEKTU ARCHIPELAG MATEMATYKI 20-sierpnia-2012 (poniedziałek)

Rozpoczynamy rekrutację szkół do kolejnego etapu projektu „Archipelag Matematyki” Wyłonieni w jej trakcie nauczyciele matematyki z całej Polski zostaną zaproszeni na konferencję szkoleniową prezentującą innowacyjną metodę nauczania matematyki opartą na grze z wykorzystaniem elementów wirtualnej rzeczywistości. Następnie uzyskają dostęp do multimedialnych materiałów przygotowanych w ramach projektu i będą w swoich szkołach kierować pracą uczniów w „Klubach Odkrywców Archipelagu”.

Więcej Informacji na temat projektu oraz niektóre z przygotowanych już materiałów można znaleźć zakładce Materiały. Zaproszenie Dziekana Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej do udziału w projekcie dostępny jest poniżej, natomiast regulamin zawierający szczegółowe zasady rekrutacji oraz formularz rekrutacyjny znajdują się z zakładce Rekrutacja.

Zapraszamy do udziału.

Zaproszenie Dziekana Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki

Regulamin rekrutacji szkół oraz nauczycieli do projektu „Archipelag Matematyki” realizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzkipowrót do listy wiadomości
Powered by webSimple.pl