NAJLEPSZE KLUBY ODKRYWCÓW ARCHIPELAGU MATEMATYKI WYŁONIONE! 01-września-2013 (niedziela)

Drodzy Odkrywcy!

Po całym roku pracy i zabawy na Archipelagu Matematyki prezentujemy wyniki rywalizacji. Oto dziesięć Najlepszych Klubów Odkrywców Archipelagu Matematyki. Szkoły, które dzięki aktywności uczniów – graczy zajęły trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone interaktywnymi tablicami.

  1. Grupa „Balzer” z I liceum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem prowadzona przez Dorotę Siwik - Górecką - 36664 pkt.
  2. Grupa „Królówka” z III LO z Inowrocławia prowadzona przez Izabelę Stachowiak - Wilk - 36358 pkt.
  3. „Grupa testowa 16 Ostróda” z LO im. Jana Bażyńskiego z Ostródy prowadzona przez Annę Dmitruk - 20180 pkt.
  4. Grupa „Bronek” z Liceum Ogółnoksztacącego nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzona przez Małgorzatę Mularską - 17484 pkt.
  5. Grupa „Lubaczów 34” z Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie prowadzona przez Iwonę Stojaniuk - 16319 pkt.
  6. Grupa „Klub Odkrywców Archipelagu nr 3” z II Liceum Ogólnoksztacące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach prowadzona przez Anetę Wicherską  – 15005 pkt.
  7. Grupa I LO Kielce prowadzona przez Katarzynę Misztal - 14 535 pkt.
  8. „Grupa 10 Matematika Korps” z CXXII Liceum Ogólnokształcące z Warszawy prowadzona przez Urszulę Krok- 14091 pkt.
  9. Grupa „Loopat” z Liceum Ogólnoksztacącego w Opatowie prowadzona przez Monikę Wosik - 13595 pkt.
  10. Grupa „ 10 MatMarines” z CXXII Liceum Ogólnokształcącego z Warszawy prowadzona przez Urszulę Krok - 13356 pkt.

Do rankingu Najlepszych Klubów Odkrywców Archipelagu Matematyki , zgodnie z regulaminem konkursów, zostały zliczone punkty dziesięciu uczestników danego klubu z największą liczbą punktów, którzy regularnie uczestniczyli w zajęciach, wykonali testy wstępny i końcowy oraz wypełnili ankiety na platformie moodle po wszystkich zajęciach.

Zwycięzcom gratulujemy! :)

Przypominamy także, że wciąż trwają inne konkursy Archipelagu Matematyki. Przedłużyliśmy termin zgłaszania prac. Na Wasze materiały, zgodnie z Waszą prośbą, czekamy do 30 września. Materiały możecie nadsyłać w następujących kategoriach: Twórca Archipelagu Matematyki, Materiał promujący Archipelag Matematyki, Wywiad z matematyczką.

Pamiętajcie, że warunkiem wzięcia w nich udziału jest przysłanie na adres ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa, w wyznaczonym terminie, poprawnie wypełnionych dokumentów zgłoszeniowych oraz wykonanych przez siebie materiałów! W przypadku materiałów przygotowanych na platformie trzeba im zostawić status zgłoszone, a do siedziby Archipelagu przysłać tylko prawidłowo wypełnione zgłoszenie. Wszystkie formularze znajdziecie na stronie archipelagmatematyki.pl

Obierzcie kurs na konkurs! Do wygrania cenne nagrody! :)powrót do listy wiadomości
Powered by webSimple.pl