Najlepsi Odkrycy Archipelagu Matematyki wyłonieni! 25-września-2013 (środa)

Drodzy Odkrywcy!

Po całym roku pracy i zabawy na Archipelagu Matematyki prezentujemy wyniki rywalizacji. Oto lista pięćdziesięciu najlepszych graczy. Zgodnie z regulaminem nie mniej niż dziesięciu najlepszych Odkrywców Archipelagu Matematyki zostanie nagrodzonych tabletami. Nagrody w tym, jak i w pozostałych konkursach są finansowane ze środków Unii Eurpejskiej, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

  1. Ania Kruszczyńska – III liceum Ogólnokształcące z Inowrocławia – Grupa „Królówka”
  2. Agnieszka Garbulińska- I liceum Ogólnokształcące Zakopane – Grupa „Balzer”
  3. Jarosław Litwin - CXXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie - Grupa „Matematika Korps”
  4. Maria Pawlikowska - I liceum Ogólnokształcące Zakopane – Grupa „Balzer”
  5. Gabriela Pałka - I liceum Ogólnokształcące Zakopane – Grupa „Balzer”
  6. Katarzyna Jarecka - I liceum Ogólnokształcące Zakopane – Grupa „Balzer”
  7. Michał Kubiak - III liceum Ogólnokształcące z Inowrocławia – Grupa „Królówka”
  8. Agata Dudek - I liceum Ogólnokształcące Zakopane – Grupa „Balzer”
  9. Paweł Wilk - III liceum Ogólnokształcące z Inowrocławia – Grupa „Królówka
  10. Krzysztof Bartkiewicz- Gimnazjum i Liceum im. Macierzy Szkolnej Mińsk Mazowiecki
  11. Marlena Kuczyńska - III liceum Ogólnokształcące Inowrocław – Grupa „Królówka”
  12. Rafał Katulski- III liceum Ogólnokształcące Inowrocław – Grupa „Królówka”
  13. Paulina Padniewska - III liceum Ogólnokształcące Inowrocław – Grupa „Królówka”
  14. Karolina Szeląg – Liceum Ogólnokształcące nr III Ostrowiec Świętokrzyski – Grupa „Bronek”
  15. Karolina Zachwieja - III liceum Ogólnokształcące Inowrocław – Grupa „Królówka”
  16. Jan Strama - I liceum Ogólnokształcące Zakopane – Grupa „Balzer”
  17. Martyna Bukowska - I liceum Ogólnokształcące Zakopane – Grupa „Balzer”
  18. Maciek Górowski - I liceum Ogólnokształcące Zakopane – Grupa „Balzer”
  19. Mikołaj Gronowski - III liceum Ogólnokształcące Inowrocław – Grupa „Królówka”
  20. Damian Lisiecki - I liceum Ogólnokształcące Zakopane – Grupa „Balzer”
  21. Joanna Nowak- III liceum Ogólnokształcące Inowrocław – Grupa „Królówka”
  22. Patrycja Kaczmarek - III liceum Ogólnokształcące Inowrocław – Grupa „Królówka”
  23. Elżbieta Stopka - I liceum Ogólnokształcące Zakopane – Grupa „Balzer”
  24. Jakub Rojewski - III liceum Ogólnokształcące Inowrocław – Grupa „Królówka”
  25. Christian Cieślak - III liceum Ogólnokształcące Inowrocław – Grupa „Królówka”
  26. Łukasz Zakrzewski – Gimnazjum i Liceum im. Polskiej Macierzy Szkolnej
  27. Jakub Ostrowski - CXXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie Grupa „Matematika Korps”
  28. Izabela Krupa- I liceum Ogólnokształcące Zakopane  – Grupa „Balzer”
  29. Magdalena Surowiec – Liceum Ogólnokształcące nr III - Ostrowiec Świętokrzyski – Grupa „Bronek”
  30. Magdalena Gałek - Liceum Ogólnokształcące nr III - Ostrowiec Świętokrzyski – Grupa „Bronek”
  31. Paweł Zaremba - CXXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
  32. Bogumiła Karpiel - I liceum Ogólnokształcące Zakopane  – Grupa „Balzer”
  33. Dominik Rafacz - I liceum Ogólnokształcące Zakopane – Grupa „Balzer”
  34. Paulina Dziółko – Liceum Ogólnokształcące nr III Ostrowiec Świętokrzyski – Grupa „Bronek”
  35. Jakub Dziewulski - CXXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
  36. Marcin Szczepański – Liceum Ogólnokszałcące nr I In J. Bażyńskiego, Ostróda – Grupa „Grupa testowa 16 Ostróda”
  37. Agata Bryl- Christian Cieślak - III liceum Ogólnokształcące Inowrocław – Grupa „Królówka”
  38. Katarzyna Kopa- Liceum Ogólnokształcące Lubaczów
  39. Damian Pałacha- Liceum Ogólnokształcące nr III - Ostrowiec Świętokrzyski – Grupa „Bronek”
  40. Cezary Jackiewicz - CXXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie Grupa „Matematika Korps”
  41. Gabriela Mączka- Liceum Ogólnokształcące Lubaczów „Grupa Lubaczów”
  42. Patrycja Różańska- Liceum Ogólnokształcące Lubaczów „Grupa Lubaczów”
  43. Paweł Basiński- CXXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie – Grupa 10 Mat Marines
  44. Marcin Dąbek- CXXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie- Grupa 10 Mat Marines
  45. Michał Radecki - CXXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie Grupa „Matematika Korps”
  46. Rafał Sobczak- III liceum Ogólnokształcące Inowrocław – Grupa „Królówka”
  47. Mateusz Przygoda- CXXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie Grupa „Matematika Korps”
  48. Paweł Furga- Liceum Ogólnokszałcące nr I In J. Bażyńskiego, Ostróda – Grupa „Grupa testowa 16 Ostróda”
  49. Izabela Góryń- CXXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie Grupa „Matematika Korps”
  50. Kamil Melonik- II Liceum Ogólnokształcące Szczecinek „4 Grupa testowa”

 



powrót do listy wiadomości
Powered by webSimple.pl