TRWA REKRUTACJA SZKÓŁ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE ARCHIPELAG MATEMATYKI 29-listopada-2012 (czwartek)

Zapraszamy do udziału w projekcie Archipelag Matematyki. Przedstawicieli szkół chcących wraz z uczniami testować innowacyjną grę, w której poznawanie twierdzeń, rozwiązywanie zadań matematycznych jest przyjemnością i rozrywką, zapraszamy do kontaktu.

Archipelag Matematyki to gra, w której uczestnik może porachować się z matematyką. Uczestnicząc w grze i pokonując przeszkody użytkownicy wędrują po Archipelagu. Na każdej z sześciu wirtualnych wysp, wykonują oni m.in. misje zlecone przez duchy najsłynniejszych matematyków. Każda z wysp Archipelagu jest dedykowana innej dziedzinie. Każda podzielona jest na pomniejsze krainy tematyczne, imitujące miasta i ich dzielnice. Na każdej wyspie gracze poszukują miejsc, w których ukryte są interaktywne zadania lub multimedialne prezentacje. Podczas wędrówek po Archipelagu gracze rywalizują zdobywając punkty, szukają wskazówek, komunikują się przez czat i budują strategiczną pozycję w grze.

Projekt Archipelag Matematyki jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III "Wysoka jakość systemu oświaty" w latach 2011-2014.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy skorzystać z zakładki KONTAKT na stronie głównej lub wysłać maila na adres: archipelag@mini.pw.edu.plpowrót do listy wiadomości
Powered by webSimple.pl